Otwieramy e-sklepik z gadżetami

Lato powoli się kończy, ale po wizycie na Mazurach i w naszym muzeum można zostawić sobie pamiątkę, bo oto uruchomiliśmy dla was sklep internetowy z gadżetami nawiązującymi do zabytkowej motoryzacji skupionej w naszych folwarcznych zabudowaniach i sygnowanych logiem naszego Muzeum Motoryzacji.

I cóż takiego możecie sobie zamawiać w e-sklepie?

• plakaty z ikonami motoryzacji wykonane przez współpracującego z naszym muzeum grafikiem, dziennikarzem motoryzacyjnym, autorem książek o historii samochodów Grzegorza Rutkę. Gratka zwłaszcza dla tych, którzy są fanami polskiej motoryzacji, bo Grzegorz zebrał komplet wszelakich odmian nadwoziowych Polonezów, Fiatów, Żuków, Nys, Syren, Warszaw i Tarpanów. Oprawione – mogą być ozdobą nie tylko klimatów garażowych.

• t-shirty z klimatycznymi nadrukami nawiązującymi do legendarnych wyścigów 24h Le Mans. Autorem grafik jest olsztyński artysta plastyk Krzysztof Tanajewski, którego obrazy o tematyce klasycznej motoryzacji są stałą ekspozycją muzeum. Nosić dumnie na piersi przedwojennego Bentley’a, powojenne Ferrari czy kultowego Jaguara E-Type z naszej kolekcji – a dlaczego nie!

• gadżety okolicznościowe: kubki porcelanowe retro, kubki termiczne, breloki, eleganckie długopisy, opaski na rękę, otwieracze w klimacie narzędzi samochodowych. Z doświadczenia wiemy, że w gadżetach kochają się i dzieciaki, i dorośli.

• kolorowanki samochodowe dla dzieci – ikony motoryzacji, które „wkręcą” młode pokolenie w świat starej motoryzacji. Bo któż nie kolorował kiedyś samochodów! Może to ciekawszy gadżet na dzisiejsze czasy, niż nowy pakiet gier na smartfona?

• pocztówki gotowe do wysłania, które czekają wyłącznie na waszą treść z pozdrowieniami. Ciekawostką jest, że klasyczne pojazdy zaprezentowane są na tle naszych folwarcznych zabudowań, z neobarokowym pałacem w roli głównej. Autorem grafik jest wspomniany Grzegorz Rutka.

Wszystkie produkty dostarczamy profesjonalnie zabezpieczone w ciągu 5-6 dni. No to coś już sobie upatrzyliście?

LINK DO SKLEPU

W okresie październik-kwiecień