Organizacja wydarzeń

Zorganizujcie coś, czego nie organizowaliście!

Można być obojętnym na zabytkową motoryzację (w co nie wierzymy :), ale z pewnością nie można zostać obojętnym na piękno natury. Zespół folwarczny w Białej Oleckiej potrafi zauroczyć swoją lokalizacją i pozwala spędzić tu wyjątkowy czas. Tutaj luksusu nie liczy się gwiazdkami. Luksusem jest tu już sam pobyt – w ciszy, spokoju, w otoczeniu wzniesień rozciągających się po ginące gdzieś w dali horyzonty. I w regionie z najczystszym powietrzem w Polsce. Parafrazując więc słynną kwestię polskiego klasyka kinowego – tu się oddycha!

Atutem miejsca jest przede wszystkim jego kameralność i ulokowanie z dala od tłumnie obleganych, modnych miejsc na Mazurach.

Na terenie folwarku proponujemy zorganizowanie wyjątkowego wydarzenia: eventu firmowego, spotkania towarzyskiego, zlotu czy uroczystości, które miałyby się nieco wyrwać z dotychczasowych ram. Świadkiem tego wszystkiego będzie monumentalny neobarokowy pałac, który zresztą niejednego już doświadczył (był miejscem m.in. koncertów barokowych dla koneserów). Wśród zabudowań folwarcznych jest w pełni funkcjonalny, wielokondygnacyjny spichlerz w którym można zorganizować i wieczór jazzowy, i konferencję, i wieczór przy lampce trunku, piknik, a nawet i klasyczną imprezę integracyjną. Ale i tak najbardziej ceni się tu pobyt na zewnątrz, by chłonąć klimat nie zakłóconego niczym chilloutu.

Wyjątkową atrakcją miejsca jest Muzeum Motoryzacji z niemal 180 eksponatami. Z pewnością największe na Mazurach, z rodzinnymi zbiorami stanowiącymi szeroki przekrój  motoryzacji polskiej i światowej, zarówno tej samochodowej, jak i motocyklowej. Istnieje możliwość zwiedzenia kolekcji wraz z przewodnikiem, ale też posmakowania przejażdżki wybranymi zabytkami. A to już nie lada gratka nie tylko dla miłośników motoryzacji. Folwark wraz z zespołem pałacowo-parkowym w Białej Oleckiej otwarty jest na organizację wydarzeń ukierunkowanych na dowolny profil: koncerty ze sceną, atrakcje plenerowe, zloty balonowe, samochodowe, eventy z atrakcjami dla dzieci, grupy indywidualne, zorganizowane czy wręcz masowe. Zapewniamy catering oparty o lokalnych restauratorów, a także bazę noclegową w promieniu kilkunastu minut drogi. Na miejscu dysponujemy też kameralnym i klimatycznie urządzonym miejscem do zamieszkania – Domem Ogrodnika.

Jeśli byliście już na wielu przeróżnych wydarzeniach, pobyt w Białej Oleckiej z pewnością nie powieli żadnego z nich.

Do zobaczenia na urokliwych Mazurach Garbatych!

Jak trafić?

Biała Olecka 9, 19-400 Olecko

Google Maps

Muzeum jest czynne w weekendy
w godzinach 10.00 - 17.00
Otwarcie już 27 kwietnia!!

CENY BILETÓW:

NORMALNY - 30 PLN

ULGOWY - 20 PLN (z ważną legitymacją szkolną)

dzieci do 7 lat - BEZPŁATNIE
KUP BILET ON-LINE

Obserwuj nas

Muzeum Motoryzacji 2022 | Realizacja virtualmedia.pl
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję