Dziękujemy za ten rok

Z początkiem października nasze Muzeum Motoryzacji w Białej Oleckiej wchodzi w tryb zimowy i pozostanie zamknięte aż do kwietnia przyszłego roku. W tym czasie, za kulisami, nasze cenne eksponaty przejdą szczegółowy przegląd oraz niezbędne prace renowacyjne. Dzięki temu, kiedy ponownie otworzymy drzwi wiosną, wszystkie nasze klasyki będą mogły zachwycać pełnym blaskiem i najwyższą jakością.

Czas na przeglądy i renowacje

Każda przerwa zimowa to dla nas okres intensywnych prac konserwacyjnych. Nasze wyjątkowe pojazdy wymagają regularnej troski, aby mogły dalej opowiadać swoją historię, zachwycać odwiedzających i przyciągać pasjonatów motoryzacji z całej Polski. Przeglądy techniczne, konserwacja nadwozia, a czasem pełne renowacje – wszystkie te działania wykonujemy z wielką starannością, aby w nowym sezonie nasze eksponaty prezentowały się w pełnej krasie.

E-sklep czynny przez cały rok!

Choć Muzeum na kilka miesięcy zamknie swoje drzwi, nasz e-sklep pozostaje otwarty 24 godziny na dobę, przez cały rok. W ofercie znajdziecie wyjątkowe gadżety, pamiątki związane z motoryzacją oraz upominki idealne dla każdego miłośnika klasycznych aut. Stylowe koszulki, breloki, a już niedługo także tematyczne wydawnictwa – to wszystko czeka na Was w naszym sklepie internetowym, dostępnym na wyciągnięcie ręki, bez względu na porę dnia czy roku.

Dziękujemy za udany rok!

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym za ten wyjątkowy sezon. Dzięki Waszej obecności, wsparciu i zainteresowaniu możemy dbać o nasze eksponaty i nieustannie szukać nowych klasyków, które wzbogacą naszą kolekcję. Wiosną wracamy z nowymi planami i atrakcjami, dlatego koniecznie śledźcie nasz profil oraz stronę internetową – przygotowujemy mnóstwo niespodzianek na nadchodzący sezon.

Do zobaczenia w Białej Oleckiej w przyszłym roku!

W okresie październik-kwiecień
muzeum jest NIECZYNNE