Niesamowite BMW 502

#BiałaOlecka leży w tej części Mazur, gdzie notuje się najczystsze powietrze w Polsce. Ale jak tu nie wyrwać się na wyjazd w pięknych okolicznościach przyrody cudownie mruczącą 68-letnią V-ósemką pod maską tego niesamowitego #BMW.

501-ka ma tak wyjątkową w formie kierownicę, że wypuścić jej z rąk nie chciał nasz muzealny mechanik. A wiecie, że głównym stylistą ówczesnych BMW był człowiek z polskimi korzeniami Peter Szymanowski?

☎️ 503 927 590

???? muzeum@bialaolecka.pl

PS. W związku z dużym zainteresowaniem Muzeum informujemy, że prowadzimy jeszcze prace remontowe i kolekcja nie jest udostępniona indywidualnym zwiedzających. O otwarciu Muzeum i dostępnych terminach poinformujemy wkrótce ⏱.