Zapraszamy do Poznania

Poznamy się w Poznaniu? Nie możemy się doczekać otwarcia największych targów zabytkowej motoryzacji w Polsce, w których zadebiutujemy jako muzeum. Zapraszamy na stoisko gości, którzy nas odwiedzili latem i sympatyków klasyki na kołach – będzie wreszcie okazja poznać się osobiście. Przyszykowaliśmy też małą niespodziankę – nasz nowy nabytek. Nie był jeszcze eksponowany w naszej kolekcji, bo pojechał na lawecie prosto na poznańskie Retro Motor Show. Poznajecie już ze zdjęć co to za cacko? Podpowiemy tylko, że to niemiecka klasyka lat 60., słynny model, znana nazwa i popularny niegdyś pojazd dla tych, którzy gustowali w eleganckiej linii.

Na stoisku z przyjemnością opowiemy wam o planach na przyszły sezon, o pomysłach na wydarzenia, które możecie zrealizować w naszym urokliwym folwarku, no i mamy dla was niespodzianki.

Zapraszamy od piątku do niedzieli, pawilon 6, stanowisko 29. Do zobaczenia!

W OKRESIE JESIENNO-ZIMOWYM
MUZEUM POZOSTAJE NIECZYNNE