Suwalskie Klasyki Nocą

Za nami  Suwalskie Klasyki Nocą czyli impreza towarzysząca ogólnoeuropejskiej Nocy Muzeów, ale przed nami mnóstwo dni do obcowania z zabytkową motoryzacja. Byliśmy pod wrażeniem zainteresowania zaprezentowanymi samochodami i jednośladami, jak i przekrojem zabytków, które zgromadziły się przed Suwałki Arena. Świadczy to o rosnącej wśród nas pasji do klasycznej motoryzacji. Jeśli mielibyście jednak mały niedosyt po wydarzeniu, zapraszamy w nasze gościnne progi. Podczas Suwalskiej Nocy Klasyków zaprezentowaliśmy próbkę sześciu eksponatów z naszego muzeum, w którym można w sumie podziwiać około 170 samochodów, motocykli i motorowerów, również z okresu przedwojennego.

Zdjęcia dzięki uprzejmości: https://www.facebook.com/fxprojekt.szymonjasionowski