Retro Motor Show za nami

Dziękujemy wszystkim, z którymi mogliśmy się poznać i spotkać podczas Retro Motor Show. Bezcenne rozmowy z pasjonatami zabytkowej motoryzacji są największą wartością, którą zwozi się z takich wydarzeń. Inspirujący twórcy i właściciele muzeów w Otrębsuach, Oławie, Tamte Lata czy inicjatyw i klubów, jak Youngtimer Warsaw, Moto-Weteran Wałbrzych, Olsztyński Klub Motorowy czy Automobilklub Morski tylko nakręcają nas do kolejnych pomysłów na promowanie ruchu weterańskiego w naszym kraju i pokazywanie jego potencjału również za granicami.

Same targi w tym roku chyba pobiły rekord frekwencji, bo ilość zapełnionych hal, przekrój eksponatów i ogrom odwiedzających zrobiły wrażanie.

Jeśli będziecie śledzić nasz profil, to pochwalimy się nowymi zbiorami, które wzbogacą nasze muzeum na przyszły sezon, a zakupy zostały zainicjowane właśnie na poznańskiej imprezie.

A jak wam spodobał się nasz urokliwy Taunus 12M, którym wzbogaciliśmy nasze stoisko? To nasz najświeższy nabytek do czasu rozpoczęcia targów, bo już pierwszego dnia nie mogliśmy się oprzeć też i pierwszym targowym zakupom. Zaprezentujemy je niebawem, ale już informujemy, że widzimy się na kolejnych targach zabytkowej motoryzacji na wiosnę. Do zobaczenia!

Jak trafić?

Biała Olecka 9, 19-400 Olecko

Google Maps

MUZEUM JEST TYMCZASOWO NIECZYNNE

Od października do kwietnia muzeum pozostaje zamknięte.


Obserwuj nas

Muzeum Motoryzacji 2022 | Realizacja virtualmedia.pl
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję